Yardım Koşullar

ÜYELİK:

Tarimmakinasi.com’da alışveriş yapabilmek, yeni ürünlerden ve fırsatlardan ilk sizin haberdar olabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Üye olmak çok basit ve ücretsiz.

Bir kereye mahsus kişisel bilgilerinizi ve e-posta adresinizi girdikten sonra belirlediğiniz şifre ile yapacağınız alışverişlerde tekrar adres bilgilerinizi doldurmanıza gerek kalmadan hızlıca alışverişinizi tamamlayabileceksiniz.

Kayıt olurken girdiğiniz bilgilerin doğruluğu alışverişlerinizin sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için önemlidir.

Üyeliğiniz aktif olduktan sonra kayıt olduğunuz e-posta adresi ve parolanızla sistemimize giriş yapabilirsiniz.

Tarimmakinasi.com ödeme bilgilerinizi üyelik esnasında asla istemez. Ödeme bilgilerinizi sadece alışverişinizi tamamlarken girersiniz ve Tarimmakinasi.com bu bilgileri asla saklamaz. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez.Yardım KoşullarSİPARİŞ:

Sitemizde beğendiğiniz ürünü satın almak için dilediğiniz renk ve beden kombinasyonunu seçtikten sonra satın al butonuna basınız. Beğendiğiniz ürün artık Sepetinizde. İsterseniz alışverişinize devam edebilir, isterseniz sepetinize giderek ödeme yap seçeneğini seçip, ödeme bilgilerinizi girdikten sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile verilen siparişler hemen işleme alınarak mevcut stok için ön rezervasyon oluşturmaktadır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesinden Tarimmakinasi.com sorumlu değildir.

Ödeme işleminiz başarıyla tamamlandıktan sonra tarafımızdan işleminizin tamamlandığını ileten bir bilgilendirme e-postası alacaksınız.

Tarimmakinasi.com her ürün için stok tutmaz. Ürünler siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Tarimmakinasi.com satışı yapılan ürünler KDV dahil fiyatlarıyla görüntülenmektedirler

Yardım Koşullar,

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:

Bu nedenler arasında başlıcaları; kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,

Kart numarasını hatalı girmeniz, kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanmasıdır.

Sanal Kart kullandığınızda kartınızın hesabındaki limitin yeterli olup olmadığını kontrol ediniz.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.