Gizlilik Politikası ve gizlilik ilkeleri Nişancı Makina Ltd. Şti. tarafından, www.tarimmakinasi.com sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler www.tarimmakinasi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Bu metinde konusu geçen ürünler Tarim Makinalarıdır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Gizlilik Politikası, Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü İş bu www.tarimmakinasi.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Nişancı Makina ltd.şti. şirketinin Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır.

Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Nişancı Makina ltd.şti. şirketine ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- 256 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Gizlilik Politikası, site güvenliği müşterilerimiz tarafından kolayca kontrol edilebilir, bunun için tüketicinin yapması gereken sitenin isminin önündeki goooglenin verdiği ambleme bakması ve uzantıyı kontrol etmesi yeterlidir.

Bu uzantı şöyle olmalıdır bu dünya standardıdır. Kilit işareti güvenli yazısı ve htttps// yazmalıdır ancak bu yazı sadece giriş sayfasında olmamalıdır eğer öyle olursa yarım güvenli demektir her alt sayfada aynı uzantıları görmeniz gerekmektedir.

İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir. Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.