İlk yıllarında sadece perakende sektöründe faaliyet sürdüren Nişancı Tarım ve Hayvancılık Makinaları Ltd. Şti. 1990 yılında Amasya’da kurulmuş. 1997 yılında büyük bir atılım yaparak sektörün öncü firmaları arasında boy göstermiş ve toptan satış yapmaya da başlamıştır. Aynı yıllarda Nişancı Tarım adı altında kendi markasını oluşturmuş ve üretim yapmaya başlamıştır.

Gelişen e-ticaret sektöründe 2005 yılından itibaren internet üzerinden kendisini tanıtmaya başlamıştır. 2009 yılından itibaren www.tarimmakinasi.com alan adı ile e-ticaret sitesini kurarak imal ettiği, ithalat yaptığı ve tedarik ettiği diğer firmaların ürünlerini satışa sunarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Tüm Türkiye il ve ilçelerine yurt dışına tarım makineleri, orman, bahçe aletleri, hayvancılık ekipmanları, el aletleri, mutfak ekipmanları, jeneratör, benzinli/dizel motor satışı yapmaktadır.

Her geçen gün genişleyen ürün çeşitliliği ile sürekli büyüyen www.tarimmakinasi.com satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini de vazgeçilmezleri arasına katarak sektörün lider, ilk akla gelen firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır.

Tüm müşterilerimize  koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda ücretsiz kargo, tüm kredi kartlarına taksit imkanları ve stoktan hızlı gönderim imkanı sunuyoruz. www.tarimmakinasi.com ’dan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri en uygun fiyatlarla Türkiye’nin her yerine güvenle sipariş verebilirsiniz.

NİŞANCI MAKİNA
 NİŞANCI TARIM VE HAYVANCILIK MAKİNALARI İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ.

Ticaret Sicil No: 004857
Son Resmi Gazete No: 18-06-2016 Sayı: 9078

Nace Kodu: 466102 Tarım Ve Ormancılık

Mersis No: 0631073505200013